Książeczka dwustronna

 

 

Wyjątkowa książeczka Tiny Love została odpowiednio zaprojektowana, by wpływać na rozwój inteligencji emocjonalnej maleństwa już od pierwszych dni życia.

W pierwszym etapie rozwoju dziecka jego wzrok przyciągają ostre, kontrastowe i wyraziste kolory, takie jak: czerń, biel i czerwień znajdujące się po jednej stronie książeczki.

W drugim etapie życia dziecko jest zachęcane do unoszenia główki, podczas gdy patrzy na drugą stronę książeczki, zawierającą całą gamę różnorodnych kolorów, a także elementy stymulujące wyobraźnię i kreatywność maleństwa, jak chociażby elementy z szeleszczącym papierem czy elementy ruchome.

Dodatkową atrakcją książeczki jest możliwość ustawiania jej w łóżeczku (wtedy może chronić dziecko przed uderzeniem o szczebelki), w wózku bądź też na podłodze.

Książeczka, jak sama nazwa wskazuje, posiada dwie strony. Jedna oferuje intensywną stymulację wzrokową, zaś druga – stymulację subtelną. Książeczka jest odpowiednia dla dzieci już od pierwszego dnia, gdy ich wzrok jest jeszcze ograniczony. Upewnij się, by umieścić książkę w odpowiedniej odległości od dziecka (20-25cm w pierwszych 2 miesiącach).

Wiek : od narodzin